Тестери за елек.напон сет All Ride

Код: 12003

ден280.00

На Залиха

Опис

ШИФРА:12003

Сет за тестирање електрични уреди, акумулатори и друга електрика во автомобилите и дома.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg