fbpx

Електро протектор 500мл Мотип

Код: М090108
  • Електропротектор
  • Спречивање на проблемот при палење, предизвикани од влага.
  • Одбива вода и влага
  • Лесен за употреба

ден290.00

На Залиха
Достава 2-3 дена
ЕКО производ
Проверен квалитет

Опис

Високо квалитетена електро заштита за спречивање на проблемот при палење, предизвикани од влага. Електропротекторот ги одбива водата и влагата, отпорен на временски влијанија, сол, и слаби киселини, ПХ неутрелен. Заштитува од Р’ѓосување.

Дополнителни информации

Тежина 0.5 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електро протектор 500мл Мотип”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…