fbpx
Намалување!

Навлака за волан црна со раб Ф-39 Никен

Код: 0340030329

ден315.00

На Залиха

Опис

Шифра:

Навлака за волан, изработена од квалитетен полиестер и еко кожа. Навлаката за волан не смрди, одлично се вклопува на воланот, не се лизга при возење. Воланот има модерен и иновативен дизајн !

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg