First Classic 65cm 1 ком

Код: ВА575561

ден380.00

На Залиха

Опис

Бришачи Firsт Classic: подобрените перформанси на стандардните брисачи

Одлични карактеристики на подобрените ФИРСТ  бришачи, со ниска цена. Бришачите се изработени од здрав и цврст метал, надополнувајќи се со извонредна графитна гума за темелно бришење. Кукаст адаптер и лесен за монтажа.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “First Classic 65cm 1 ком”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.