fbpx

First Flatblade 53cm 1 ком

Код: ВА575786

ден560.00

На Залиха

Опис

First Flatblade е секогаш сигурен дури и при високи брзини: Совршената видливост е загарантирана од заради аеродинамичниот дизајн – без разлика на временските услови. Вклучени на неколку различни типови адаптери, кој овозможува монтажа на повеќето возила од новата генерација. Брзо и лесно да се монтира. Премиум квалитет !

Упатство: Проверете на сликата дали вашето возило има еден од наведените адаптери, за да сте сигурни дека одговара на вашето возило !

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “First Flatblade 53cm 1 ком”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.