fbpx

Авто навлаки Фолксваген Шаран 05.1995-03.2010/ Сеат Алхамбра 04.1996-03.2010/Форд Галакси 05.1995-05.2006 7 сед

Код: 977164

ден6,000.00

Само 1 останати на залиха

Само 1 останати на залиха

Опис

Авто навлаки по мерка. Изработка на авто навлаки за сите типови возила. Навлаките се изработуваат по самите штепови на фабричното седиште. Голем избор на дезени и бои, кои со сигурност ќе ги задоволи вашите потреби и вашиот вкус. Авто рапацир материјал трослоен со 0,5cm дебелина, со кој фабрично се тапацираат седиштата на возилата и квалитетот е добро познат. Гратис монтажа или испорака. Гаранција 2 години.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Вие исто така би сакале…