fbpx
Намалување!

Држач за чаша/шише ФУТУРА Лампа

Код: 40199

ден250.00

На Залиха

Опис

Шифра- 40199

Практичен, многу корисен, и зафаќа мал простор. Држач за чаша, кој лесно и едноставно, се монтира на вентилацијата од возилото. 

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држач за чаша/шише ФУТУРА Лампа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *