fbpx
Намалување!

Универзални авто навлаки Гама

Код: 90003
  • Прилагодливи на повеќетп мали и средни патнички возила
  • Одговараат на седишта со деллива задна клупа, 60-40, 40-60
  • Не можете не пречено да ја користите деливоста од задното седиште
  • Одговараат на возила со 2 врати
  • Не може да се монтираат на седишта со длабоки (рекаро) седишта
  • Не одговараат на седишта со вградена капа

ден1,200.00 ден790.00

На Залиха
gama
navlaki
UNIVERSAL FIT
гама
Достава 2-3 дена
навлаки
Проверен квалитет

Опис

Навлаките се лесно монтажни и се затегаат со ластици и куки.

Навлаките се изработени од квалитетни памучни и полиестерски материјали и се достапни во повеќе бои.

Паковањето содржи навлаки за предните и задните седишта и 4 навлаки за наслоните за глава.

Не се перат на 30 степен и не се пеглаат.

Произведува: Самад Ас Дооел

 

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg
GAMA

, , ,

Вие исто така би сакале…