fbpx
Намалување!

Полнач за мобилен УСБ 2А Dunlop 12/24v двостран микро/iphone DUNLOP

Код: 06248

ден240.00

Само 1 останати на залиха

Само 1 останати на залиха

Опис

USB полнач за во автомобил. Полначот  доаѓа со кабел и е наменет за IPhone од едната страна, и андроид од другата страна. Одличен квалитет.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Полнач за мобилен УСБ 2А Dunlop 12/24v двостран микро/iphone DUNLOP”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *