fbpx
Намалување!

Полнач за моб. мини усб 12-24в 1А со кабел All Ride Connect

Код: 79403

ден140.00

Само 1 останати на залиха

Само 1 останати на залиха

Опис

USB полнач за во автомобил за дигитална камера и постари типови телефони . Полначот  доаѓа со кабел.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Полнач за моб. мини усб 12-24в 1А со кабел All Ride Connect”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *