fbpx

Кокпит спреј висок сјај 600мл Мотип

Код: М000703
  • Чисти и освежува
  • Заштитува
  • Антистатик
  • Висок сјај

ден260.00

Нема на залиха

Достава 2-3 дена
ЕКО производ
Проверен квалитет

Опис

Кокпит за чистење, разубавување и одржување на инструмент таблата и останатите пластични делови во внатрешноста на автомобилот. Има пријатен мирис,и дава одличен долготраен сјај, спречува нечистотија, антистатичен е и содржи силикон. Дава висок сјај на командната плоча, и има директна дизна од 360 степени.Нанесете го кокпитот на сува, чиста крпа и нанесете рамномерно на површината која се третира. Потоа, полирајте додека не се појави сјај.Поседува специјален вентил кој овозможува прскање во сите правци (360 степени).

Дополнителни информации

Тежина 0.6 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кокпит спреј висок сјај 600мл Мотип”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…