fbpx

Боја за фарбање кожа крем/сива 200мл МОТИП

Код: М04231
  • За кожни површини
  • Високо ефикасен
  • Еластична боја
  • Не се лупи
  • Лесен за употреба

ден460.00

На Залиха
Достава 2-3 дена
ЕКО производ
Проверен квалитет

Опис

Еластичен спреј за фарбање и репарација на кожа, винил, со голема адхезивна моќ на реставрација и украсување. Наменет за фарбање волан, седишта, рачка за менувач, како и за било која друга кожна површина во возилото или домаќинствата. Бојата е долготрајна, не се лупи, и долго го задржува сјајот како и одржувањето на оригиналната структура. Поседува специјален вентил кој овозмдожува прскање во сите правци (360 степена). Површината е потребно да е чиста, и сува. Препорачливо е да се исшмиргла со мала шмиргла , па потоа да се фарба. Не е потребно китирање нити ставање подлога.

Дополнителни информации

Тежина 0.2 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Боја за фарбање кожа крем/сива 200мл МОТИП”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…