Намалување!

Кровен куфер All Time 320

Код: 22300

ден6,150.00

Нема на залиха

Опис

Шифра: 22.300
Технички спецификации
Должина: 1330mm
Ширина: 735mm
Висина: 365mm
Капацитет: 240L
Боја: Сива темна
Максимален товар: 50кг
Отварање: Десна страна
Материјал: П.С. со УВ заштита
Заклучување: 1 брава
Каиши: Да
City crash: Да
ISO Pas 11154:  Да

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg
Димензии 1330.0 × 735.0 × 165.0 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кровен куфер All Time 320”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.