Намалување!

LED Сијалици H4 EVO Series

Код: 0120020301

Најнова технологија на лед осветлување за вашето возило. Чист видик со ЛЕД супер бело светло. Лесна монтажа. Сијалиците содржат кулери за ладење на сијалиците. Отпорни на влага и други влијанија.

H4 – ЛЕД Би – кратко и долго светло.

Техничка спецификација

Јачина: 30w

Волтажа: 12v

Чип: Flip COB

Лумени: 4000

Работни часови: 30.000

Агол на светење: Двострано светење

ПРОИЗВОДОТ ПОДЛЕЖИ НА ПИСМЕНА ГАРАНЦИЈА 6 месеци.

ден1,530.00

На Залиха

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LED Сијалици H4 EVO Series”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.