Лед сиј. 26лед Х7 12в бела 3 функции за сигнализација All Ride

Код: 39178

ден900.00

Само 1 останати на залиха

Само 1 останати на залиха

Опис

Лед сијалица која се користи за сигнализационо светло, за возила за изложби. Има 3 различни вида на трепкање на самите лед сијалици. Не се користи за секојдневна употреба.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лед сиј. 26лед Х7 12в бела 3 функции за сигнализација All Ride”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.