fbpx

Лопата за снег на преклопување All Ride

Код: 91830

ден450.00

На Залиха

Опис

Лопата за снег , со рачка на продолжување. Изработена од квалитетна АБС пластика , со мека и фина рачка. Задолжителна опрема за товарни возила над 3.5т носивост.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лопата за снег на преклопување All Ride”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.