fbpx

Марамици во ролна за чистење и полирање

Код: 37159
  • Марамици за полирање
  • Мека
  • Високо ниво на амсорбација
  • 250грама и 20м

ден480.00

На Залиха
Достава 2-3 дена
ЕКО производ
Проверен квалитет

Опис

Марамици за восоцирање, полирање и чистење на лакот на возилото. Екстра мека и со високо ниво на абсорбирање. 250грама и 20м. Лесни за употреба, со сите рачни полир пасти и восоци, како и полири за кожа.

Дополнителни информации

Тежина 0.01 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Марамици во ролна за чистење и полирање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…