fbpx
Намалување!

Држач за смартфон АБС Dunlop

Код: 06988

ден500.00

Само 1 останати на залиха

Само 1 останати на залиха

Опис

Држач за телефон за во автомобил, кој се монтира на вентилацискиот излез,може да се закачи на стакло, или да се залепи на предната маска. Може да се намести долга или кратка рачка, зависно од местоположбата. Лесно се монтира, и е многу лесен за употреба. Одличен квалитет.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држач за смартфон АБС Dunlop”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.