fbpx

Универзален мулти-држач за моб,гпс,таблет,монитор Лампа

Код: 72458

ден530.00

На Залиха

Опис

Мулти држач за телефон, лесен за употреба, притисни за отварање и лесно затворање. Лесен за монтажа, на стакло или на вентилацијата. Шипката од држачот е долга 18,5цм и е гуменизирана. Може да држи уреди со ширина од 45мм – 115мм


Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Универзален мулти-држач за моб,гпс,таблет,монитор Лампа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *