fbpx
Намалување!

Адаптер за наслон за рака за FORD FOCUS 3 LIFT 02.2015-06.2018

Код: ЦИК00464

Наслон за рака по тип на возило, удобен , го олеснува возењето, има можност за движење горе-доле, напред назад, се отвара, има фиока за остава. Лесен е за монтажа, со 4 штрафа кои директно се штрафат (без претходно бушење)

Уживајте во возењето !

Made In Poland !

ден2,280.00

На Залиха

Опис

Сликата е симболична и не е за соодветното возило !!!

Шифра : ЦИКАРС3

Шифра адаптер: ЦИК00464

 

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Адаптер за наслон за рака за FORD FOCUS 3 LIFT 02.2015-06.2018”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.