Намалување!

Адаптер за наслон за рака за NISSAN JUKE 06.2010-08.2019

Код: ЦИК00801

ден3,957.00

На Залиха

Опис

Сликата е симболична и не е за соодветното возило !!!

Шифра конзола: ЦИКАРС3

Шифра адаптер: ЦИК00801

Наслон за рака по тип на возило, удобен , го олеснува возењето, има можност за движење горе-доле, напред назад, се отвара, има фиока за остава. Лесен е за монтажа, со 4 штрафа кои директно се штрафат (без претходно бушење)

 

Ужувајте во возењето !

 

Made In Poland !

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Адаптер за наслон за рака за NISSAN JUKE 06.2010-08.2019”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.