fbpx
Намалување!

Адаптер за наслон за рака за RENAULT KANGOO 2 2008–>

Код: ЦИК00963

ден2,280.00

На Залиха

Опис

Сликата е симболична и не е за соодветното возило !!!

Шифра : ЦИКАРС3

Шифра адаптер: ЦИК00963

 

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Адаптер за наслон за рака за RENAULT KANGOO 2 2008–>”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *