Наслони за рака лизгачки црн NIKEN

Код: 0260010101
  • Универзален наслон за рака
  • Подесив по висина, должина
  • Се отвара за остава
  • Лесен за монтажа на секое возило

ден1,200.00

На Залиха
Достава 2-3 дена
ЕКО производ
Проверен квалитет

Опис

Наслон за рака и конзола за меѓу седишта. Наслонот за рака е удобен, при патување и потпирање на раката. Наслонот е лесен за монтажа, прилагодлив на висина и должина. Наслонот има опција за прилагодување на висина на самата рака, и кревање доколку не се користи. Одличен избор при патување

БОЈА: ЦРНА

Дополнителни информации

Тежина 1 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Наслони за рака лизгачки црн NIKEN”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…