Носач за скии Nordic-King EVO aluminium NK-60

Код: Н40011

ден6,740.00

На Залиха

Опис

Универзални носачи за скии ( 6 пара ) или за сноу борд (4 пара). Заштитен од кражба, изработен од квалитетен алуминиум.

Содржи адаптери за прикачување на сите типови на кровни носачи.Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Носач за скии Nordic-King EVO aluminium NK-60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.