fbpx

Одмрзнувач на стакла

Код: 29702

ден130.00

На залиха

На залиха

Опис

Одмрзнувач на стакло кој веднаш ја одмрзнува третираната површина !

 

КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ

Брзо делува и спречува повторно смрзнување.

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ:

Да се чува подалеку од дофат на деца.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Одмрзнувач на стакла”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *