fbpx
Намалување!

Гумени патосници Опел Астра К 10.2015->/SR TOURER 05.2016->

Код: Г0094
  • Изработени по мерка.
  • Лесни за чистење и одржување.
  • Без непријатна миризба. Арома на ванила.
  • Фиксинг систем за закопчување.
  • Странични рабови.

ден1,798.20

На Залиха
Достава 2-3 дена
ЕКО производ
Проверен квалитет
Производ по Мерка

Опис

 

Гумени типски патосници кои совршено одговараат на вашето возило, се производ на словенечката компанија ГЛЕДРИНГ. Патосниците се изработени од чиста и мека ЕКО гума, која никако не е штетна по вашето здравје. Самата гума е ароматизирана, со мирис на ванила, и нема лош мирис дури и на највисоките температури. Патосниците подржуваат фиксинг систем, за закопчување на фабричкиот теписон. Заради иновативниот дизајн, лесни се за чистење и одржување. Фабричка гаранција 50.000km. Гледринг – каде квалитетот е на прво место!

Сетот се состои од предни и задни патосници.

Гледринг – добитник на AUTOBILD награда за квалитет !!!

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Опел Астра К 10.2015->/SR TOURER 05.2016->”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…