fbpx

Организер за седиште 41х69цм

Код: 72696

Организер за седиште е одличен производ за патниците кои седат позади. Посебно корисен за деца. Се состои од 4 различни џеба. Лесно монтажно.

ден360.00

На Залиха

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Организер за седиште 41х69цм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.