fbpx
Намалување!

Организер за седиште со држач за таблет Лампа

Код: 40102

Организер за седиште е одличен производ за патниците кои седат позади.

Посебно корисен за деца. Се состои од држач за шише, 3 места за остава со можност за затварање, и тржач за таблер со можност за одлепување на истиот, како и работење на таблетот преку фолијата. Лесно монтажно.

ден590.00

На Залиха

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Организер за седиште со држач за таблет Лампа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *