Намалување!

Гумени патосници Пежо 207 2006-2012

Код: Г0151

ден1,800.00 ден1,620.00

На Залиха

Опис

Гумени патосници производ на словенечката компанија ГЛЕДРИНГ. Патосниците се изработени од чиста и мека ЕКО гума, која никако не е штетна по вашето здравје. Самата гума е ароматизирана, со мирис на ванила, и нема лош мирис дури и на највисоките температури. Патосниците подржуваат фиксинг систем, за закопчување на фабричкиот теписон. Заради иновативниот дизајн, лесни се за чистење и одржување. Фабричка гаранција 50.000km. Гледринг – каде квалитетот е на прво место!

Дополнителни информации

Weight 0.00000000 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Пежо 207 2006-2012”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *