Авто навлаки Пежо Експерт/Тојота Проајс Версо/Цитроен Џампи 2016-> 1+2 деливо

Код: 1001464

ден2,500.00

На Залиха

Опис

Авто навлаки по мерка. Изработка на авто навлаки за сите типови возила. Навлаките се изработуваат по самите штепови на фабричното седиште. Голем избор на дезени и бои, кои со сигурност ќе ги задоволи вашите потреби и вашиот вкус. Авто рапацир материјал трослоен со 0,5cm дебелина, со кој фабрично се тапацираат седиштата на возилата и квалитетот е добро познат. Гратис монтажа или испорака. Гаранција 2 години. 

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg