fbpx
Намалување!

Леплива нелизгачка подлога ХЛ Stanley

Код: 900101

ден120.00

На Залиха

Опис

Нелизгачка подлога, која се користи на било кое место во автомобилот, за оставка на телефон или други предмети. Високо квалитетен производ !

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Леплива нелизгачка подлога ХЛ Stanley”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *