fbpx

Индустриска маст и чистач на ланци 500мл МОТИП

Код: М090205
  • Чисти и подмачкува
  • Масло во спреј
  • За сите типови ланци
  • Цевка за недостапни делови
  • Лесен за употреба
  • Високо ефикасен

ден370.00

На Залиха
Достава 2-3 дена
ЕКО производ
Проверен квалитет

Опис

Високо квалитетен спреј за подмачкување на преноси на ланец со големо работно оптеретување. Може да се третира и како масло во спреј. Силна механичка и термална стабилност, растеглив, спречува трошење и лепење на материјали, отпорен на временски влијанија, отпорен на благи киселини, водо отпорен.

Дополнителни информации

Тежина 0.5 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Индустриска маст и чистач на ланци 500мл МОТИП”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…