fbpx
Намалување!

Приклучок за повеќe порти (сокет) и дуал УСБ 5А полнач All Ride

Код: 03041

ден272.00

Само 1 останати на залиха

Само 1 останати на залиха

Опис

Приклучок сокет за повеќе усб порти, за користење на повеќе уреди одеднаш во возилото, како и 2 отвора УСБ за полнење на уреди.

5a

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Приклучок за повеќe порти (сокет) и дуал УСБ 5А полнач All Ride”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.