Кровни носачи затворен систем КЛОП 127цм метал/челик

Код: 61130

Техничка спецификација

Должина на шипка: 130cm

Ширина и висина: 53мм х 28мм

Максимален товар: 75кг

Материјал: Челик, заштитна гумирана облога

Заклучување: Да, пластична брава за заклучување, метална брава опционално

City crash: Да

Максимална брзина: 130km/h

Iso Pass 11154: Да

ден5,500.00

На Залиха

Опис

Кровни носачи специјално наменети за возила кои поседуваат надолжни носачи.

Одговараат на RAILS со отворен и со затворен систем.

Произведени во Италија од најквалитетни материјали.

Кровни носачи CLOP , исклучително лесни за монтажа и демонтажа.

ПОГЛЕДАЈТЕ ГИ УПАТСТВАТА.

  1. https://www.g3spa.it/wp-content/uploads/Istruzione-Clop-Acciaio-Cod.-AO.210-Rev.-02-1.pdf

2. https://www.g3spa.it/wp-content/uploads/Tabella-Applicabilit%C3%A0-Cod.-AO.228-Rev-23-1.pdf

ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ИЛИ ПОТЕШКОТИИ ПРИ МОНТАЖА ВИ СТОИМЕ НА РАСПОЛАГАЊЕ!!!

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кровни носачи затворен систем КЛОП 127цм метал/челик”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.