fbpx

Раткапни 16 Никен 403

Код: 0180010403
  • Изработени од АБС пластика
  • Врвен квалитет.
  • Флексибилни
  • Не може бојата да се излупи
  • Отпорни на удари

ден1,250.00

На Залиха
Достава 2-3 дена
Проверен квалитет
Производ по Мерка

Опис

Универзални раткапни, изработени од АБС пластика, со врвен квалитет. Раткапните не се кршат лесно, се флексибилни, и не може бојата да се излупи. Отпорни на удари. Со раткапните доага и знакче од возилото.

Дополнителни информации

Тежина 2 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Раткапни 16 Никен 403”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…