Средство за стакло -22 5L

Код: 977307

ден160.00

Нема на залиха

Опис

Средство за стакло, готово за зимска употреба, тестирано и сертифицирано на -22степена. Содржи висококвалитетен шампон за чистење на ветробранското стакло, како и за одмрзнување на истото, и има пријатен мирис.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Средство за стакло -22 5L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *