РОЗА

Код: FreshWay

ден120.00

1 in stock

1 in stock

Опис

Ф15759


Може да се користи во шкафот, автомобилот и во
мали простории. Сместете го продуктот на вашето место и осетете пријатен и
сензитивен мирис на свежа роза…

Дополнителни информации

Weight0.00000000 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “РОЗА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *