fbpx
Намалување!

Навлака за волан на шиење кожна СТАНДАРД сива Лампа

Код: 33012

ден855.00

На Залиха

Опис

Шифра: 33012

Навлака за волан, изработена од квалитетна кожа. Навлаката за волан не смрди, одлично се вклопува на воланот, не се лизга при возење. Воланот има модерен и иновативен дизајн ! По изработката воланот изгледа како фабрично тапациран. Во сетот е вклучена игла и конец.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg