fbpx
Намалување!

Кровен куфер Spark 400

Код: 22404

ден10,350.00

Нема на залиха

Опис

Шифра: 22.405
Технички спецификации
Должина: 1440mm
Ширина: 860mm
Висина: 375mm
Капацитет: 330L
Боја: Црна
Максимален товар: 75кг
Отварање: Двострано отварање
Материјал: П.С. со УВ заштита
Заклучување: 2 брави централизирани
Каиши: Да
City crash: Да
ISO Pas 11154:  Да

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кровен куфер Spark 400”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.