Спреј против дожд – Rain Away 500мл МОТИП

Код: М000734
  • Ја одстранува водата
  • Високоефикасен
  • Лесен за користење
  • Долготраен

ден350.00

На Залиха
Достава 2-3 дена
ЕКО производ
Проверен квалитет

Опис

Спрејот се нанесува на надворешниот дел на ветробранското стакло,кој претходно треба да се исчисти со Пена за стакло од мотип. Се брише со крпа и се остава да делува. Водата едноставно и лесно ќе бега од стаклото и така потребата за брисачи нема да има. Одличен за пролетни и есенски денови. Возете без брисачи!

Дополнителни информации

Тежина 0.5 kg

Вие исто така би сакале…