Течност за автостакло летно 5л

Код: СА1930

ден130.00

На Залиха

Опис

Средство за стакло 5л , произведено по сите
законски норми и стандарди за квалитет, серифицирано. Не дозволува затнување на
прскалките на возилото, ефикасно го чисти ветробранското стакло. Има убава и
пријатна арома. Се употребува исклучиво во летни услови.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Течност за автостакло летно 5л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *