fbpx

Заштита за странични стакла СУПЕР-ЕКЛИПС 3во1 55х45цм сет Лампа

Код: 66913

ден590.00

На Залиха

Опис

Шифра – 66913

Заштитна фолија за страничните задни стакла, со одлична заштитна моќ, со 90% заштита од уве зраци, со дупла постава, со одличен квалитет.Изработени се од најлон материјал. Димензиите се 55цм х 45цм.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Заштита за странични стакла СУПЕР-ЕКЛИПС 3во1 55х45цм сет Лампа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.