fbpx

Заштита за странични стакла МОЛИ 45х65цм сет Лампа

Код: 66916

ден280.00

На Залиха

Опис

Заштитна фолија со заоблен агол, за страничните задни стакла, со одлична заштитна моќ, со одличен квалитет.Изработени од најлон материјал. Димензиите се 45цм х 65цм.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Заштита за странични стакла МОЛИ 45х65цм сет Лампа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.