Штрафцигер со магнет и битови 9ком KINZO

Код: 72031

ден230.00

Само 1 останати на залиха

Само 1 останати на залиха

Опис

ШИФРА: 72031

 

Штрафцигер со магнет и битови 9ком . СУпер квалитет. CE сертификат.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg