fbpx
Намалување!

Сунгер универзален за перење автомобил

Код: 2200130

Унивeрзален сунѓер наменет е за редовно перење на автомобили, моторцикли, автобуси или камиони. Има голема моќ на впивање и не ја гребе површината. Мек е и идржлив.

ден80.00

На Залиха
Достава 2-3 дена
ЕКО производ
Проверен квалитет

Опис

Универзален сунгер за миење возило. Унивeрзален сунѓер наменет е за редовно перење на автомобили, моторцикли, автобуси или камиони. Има голема моќ на впивање и не ја гребе површината. Мек е и идржлив. Лесно се пере. Димензии 16 х 11 х 6

Дополнителни информации

Тежина 0.5 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сунгер универзален за перење автомобил”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…