Намалување!

Кабел за полнач за моб. IPhone оргинал All Ride Connect

Код: 22512

ден490.00

Само 1 останати на залиха

Само 1 останати на залиха

Опис

USB Кабел за поврзување и полнење на мобилни телефони,IPhone. Кабелот е со врвен квалитет, рамен на оригиналот.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кабел за полнач за моб. IPhone оргинал All Ride Connect”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.