fbpx
Намалување!

УСБ кабел најлон микро 1.2мт 2А All Ride Connect

Код: 08988

ден140.00

На Залиха

Опис

ШИФРА: 08988

Најлонски УСБ Кабел за поврзување и полнење на мобилни телефони, и таблети со микро влез. 1.2метри должина со 2 ампера моќност.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “УСБ кабел најлон микро 1.2мт 2А All Ride Connect”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *