fbpx
Намалување!

Полнач за моб. со магнет микро УСБ All Ride Connect

Код: 02800

ден200.00

Само 1 останати на залиха

Само 1 останати на залиха

Опис

USB Кабел за поврзување и полнење на мобилни телефони, и таблети, со адаптерче на магнет.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Полнач за моб. со магнет микро УСБ All Ride Connect”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.