fbpx
Намалување!

Полнач за моб. со кабел IPhone 5 оргинал All Ride Connect

Код: 00192

ден200.00

Само 1 останати на залиха

Само 1 останати на залиха

Опис

USB полнач за во автомобил. Полначот  доаѓа со кабел и е наменет за IPhone.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Полнач за моб. со кабел IPhone 5 оргинал All Ride Connect”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *