fbpx
Намалување!

Полнач за моб. микро усб со кабел и лед 12/24В All RIde Connect

Код: 98257

ден190.00

Само 1 останати на залиха

Само 1 останати на залиха

Опис

USB полнач за во автомобил. Полначот  доаѓа со кабел и лед сијаличка.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Полнач за моб. микро усб со кабел и лед 12/24В All RIde Connect”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.